POZNAJ NASZĄ MARKĘ

O Firmie

 AMG Sp. z o.o. od 2009 roku był importerem Landini a od 2023 jest importerem ciągników Antonio Carraro oraz ładowarek Thaler w Polsce. Jeste również dealerem ciągników legendarnej czeskiej marki Zetor.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ciągniki polowe, sadownicze oraz specjalistyczne.

 Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów produkty Antonio Carraro dostosowano również do prac z rozdrabniaczami gałęzi i kosiarkami doskonale sprawdzającymi się w pracach pielęgnacyjnych wysokich i delikatnych roślin np. w szkółkach czy sadach. W ofercie znaleźć można także ciągniki, które posiadają zmienny rozstaw kół ułatwiający dostosowanie do prac w uprawach specjalistycznych jak gliniasta lub kamienista ziemia czy pochyłe pola.

Ładowarki Thaler to niemiecki producent proponujący wysokiej jakości sprzęt dla wymagających.

Dodatkowo oferujemy szeroką gamę produktów firm : Sae , Bobcat , Hexagon.

 Na terenie firmy AMG znajdziecie Państwo wysoko wyspecjalizowany serwis oraz fachową obsługę z wielo-letnim stażem, doświadczeniem, odpowiednią diagnostyką oraz przeszkoloną przez samych producentów podczas szkoleń fabrycznych.

Historia marki

Giovanni Carraro: pionier
W 1910 roku Giovanni Carraro w wieku 20 lat konstruuje pierwszą wielozadaniową maszynę rolniczą. Krótko mówiąc, swój warsztat kowalski przekształca w zakład przemysłowy produkujący siewniki, a następnie tradycyjne traktory. W 1960 roku Antonio, najmłodszy z sześciu synów, zakłada firmę „Antonio Carraro di Giovanni”: powstaje pierwszy jednoosiowy ciągnik „Scarabeo”.