Compact V75 – Najwęższy ciągnik z najniższym promieniem zawracania o tak dużej mocy !

 

Nowy Compact V to wyjątkowy model, który spełnia wymagania, które do tej pory pozostawały niezbadane w sektorze specjalistycznym i dołączył do gamy modeli ciągników Carraro, zaprojektowanych i wyprodukowanych przez Carraro Agritalia (Rovigo, Włochy), z osiami i przekładniami Carraro.

Przy minimalnej szerokości 1 metra jest to idealny pojazd do pracy wśród bardzo wysokiej jakości winorośli posadzonych w bardzo wąskich rzędach.

Compact V charakteryzuje się zdolnością skręcania podczas manewrów na końcu rzędu, która jest porównywalna z ciągnikami izodiametrycznymi, ale z dodatkową zaletą w postaci większej przyczepności i stabilności z holowanym ładunkiem.

Ponadto bogactwo wyposażenia hydraulicznego sprawia, że ​​szczególnie nadaje się do upraw o wysokim stopniu mechanizacji, gdzie pojazd o najwyższej wydajności okazuje się niezwykle profesjonalny.

 

 


Zobacz film

Kompaktowe i zwrotne ciągniki idealne do łatwego manewrowania na wąskich przejazdach

Silnik

 

COMPACT V75

DEUTZ AG
TCD 2.2L3 – C5ET55AT
Moc 75,4 KM / 55,4 kW
Maksymalny moment obrotowy (Nm) 280
Pojemność (CM3) 2194

Miejsce traktorzysty

Położone na platformie na specjalnych poduszkach gumowych stanowisko traktorzysty imponuje ergonomicznym wykonaniem oraz prostotą obsługi i logicznym rozstawieniem urządzeń sterujących. Miejsce opratora zapewnia lepszą widoczność w każdym kierunku, a tym samym łatwość manewrowania i bezpieczeństwo pracy z narzędziami.

Silniki Deutz AG

3-cylindrowy, turbodoładowany silnik o pojemności 2,2 litra zapewnia  maksymalną moc  75,49 KM (ISO) z maksymalnym momentem obrotowym 280 Nm dostępnym już przy 1600 obr./min.

Ważną nowością jest dostępność aż dwóch TEMPOMATÓW (pamięci obrotów silnika), który pozwala zapisywać obroty silnika i szybko je przywoływać za pomocą praktycznego przycisku na prawej konsoli, jak również dwóch przycisków do płynnej zmiany obrotów tempomatu bez użycia pedału gazu.

 

Dwie skrzynie biegów z wyboru : 24 biegami do jazdy do przodu i 24 do jazdy do tyłu mechaniczna oraz elektro-hydrauliczna 24+14 marki CARRARO

Standardowa skrzynia biegów oferuje 24 biegi do jazdy do przodu i 24 do jazdy do tyłu oraz aż 7 biegi w zakresie prędkości od 4 do 12 km/h (co jest niespotykane w ciągnikach tej mocy) i może zostać opcjonalnie wyposażona w rewers elektro-hydaruliczny ze bez użycia nożnego sprzęgła zmiany biegów oraz wyposażony w system zmiany biegów pod obciążeniem Hi-Low zapewniający 24 biegów do jazdy do przodu i 12 do jazdy do tyłu. Przyrządy są intuicyjne i czytelne, a urządzenia sterujące są ergonomicznie rozmieszczone po obu stronach siedziska traktorzysty, aby zapewnić maksymalny komfort i prostotę obsługi.

Elektroniczny podnośnik i zawory wspomagające, idealne do zastosowanego zakresu mocy

Układ hydrauliczny zapewnia maksymalną wydajność  i daje operatorowi aż 80 l/min. Elektronicznie sterowany podnośnik z trzypunktowym układem zawieszenia kat. 1 / 2 może unieść do 1800 kg. Układ obejmuje trzy zawory hydrauliczne z funkcją stałego wydatku . stałego przepływu. Podzespoły sterownicze umiejscowiono w komfortowym i ergonomicznym miejscu po prawej stronie kierowcy dla intuicyjnej obsługi.

Carraro Compact V75
A – Długość  (mm) 3456
C – Szerokość minimalna / maksymalna (mm) 1005 / 1340
D – Wysokość do dachu / ramy ochronnej (mm) 2240 / 2425
E – Rozstaw osi  (mm) 1800
G – Wysokość do maski (mm) 1400
H – Prześwit z przodu / z tyłu 220 / 310
I – Szerokość Kabiny (mm) 1000
Masa (kg) bez kabiny / z kabiną
2200 / 2400